O mně

O mně

 

Dobrý den,

vítám Vás na svých stránkách. Fotoateliér Lovely Art se nachází 8 km od Příbramě, 9 km od Dobříše ve vesnici jménem Pičín. Ateliér je vybudován v rodinném domě, děti se tu většinou cítí jako doma.

Navzdory ekonomickému a pedagogickému studiu, mě stejně srdce dovedlo k umění, od malování k fotografii. Považuji se za uměleckého fotografa více než komerčního. Lpím na ladění barev, souznění, kompozici a přirozenosti. Moje srdeční záležitost je focení miminek, nejlépe čerstvě narozených, protože jsou to fotografie, které vznikají jen jednou, a zároveň zůstávají na celý život – Vás, i toho drobečka.

Za mou snahou a učením fotit stojí pan Petr Čížek, který mě zasvětil, úžasná Vítězslava Klimtová, která mi vždy dávala užitečné rady a spolupráce se zámkem Dobříš. Za trpělivost a hlídání mojí malé vděčím rodině a přátelům. “….četla jsem jeden velice hezký slogan: “ je dobré se pro něco zapálit, ale v krematoriu už je  pozdě“….a i když vím, že s uměním je to jako na houpačce, přesto se té pomyslné houpačky nedokážu pustit.

Srdečně Vás zvu do svého ateliéru, pokud máte rádi přirozené fotky, máte smysl pro humor, protože za dobu focení už umím napodobit zhruba deset zvuků zvířátek a moje mimika už graduje na úroveň „Jim Carey“ v akci.  Ale vše má jediný účel, rozesmát ty Vaše malé rošťandy a rošťáky, aby na fotkách byly bezprostřední a fotky uděly radost nejen Vám, babičkám, dědečkům….ale také jednou jim.

Děkuji svým stálým zákazníkům za skvělou reklamu, a za šanci fotit nové a nové zákazniky. Mějte se krásně a třeba někdy „na viděnou“ :)

Krásný den Vám přeje Monika Uhlířová

 

Nejnovější příspěvky

  1. Slideshow Komentáře nejsou povoleny