O mně

O mně

 

Dobrý den,

vítám Vás na svých stránkách. Fotoateliér Lovely Art se nachází 8 km od Příbramě, 9 km od Dobříše ve vesnici jménem Pičín. Ateliér je vybudován v rodinném domě, děti se tu většinou cítí jako doma.

Navzdory ekonomickému a pedagogickému studiu, mě stejně srdce dovedlo k umění, od malování k fotografii. Považuji se za uměleckého fotografa více než komerčního. Lpím na ladění barev, souznění, kompozici a přirozenosti. Moje srdeční záležitost je focení miminek, nejlépe čerstvě narozených, protože jsou to fotografie, které vznikají jen jednou, a zároveň zůstávají na celý život – Vás, i toho drobečka.

Za mou snahou a učením fotit stojí pan Petr Čížek, který mě zasvětil, úžasná Vítězslava Klimtová, která mi vždy dávala užitečné rady a spolupráce se zámkem Dobříš. Za trpělivost a hlídání mojí malé vděčím rodině a přátelům. „….četla jsem jeden velice hezký slogan: “ je dobré se pro něco zapálit, ale v krematoriu už je  pozdě“….a i když vím, že s uměním je to jako na houpačce, přesto se té pomyslné houpačky nedokážu pustit.

S focením se souběžně věnuji výuce anglického jazyka. Žila dva roky v Anglii a rok v USA, je to můj malý únik od grafických prací, které mi utíkají pomaleji, než samotné focení. To by bylo o mé práci.

Srdečně Vás zvu do svého ateliéru, pokud máte rádi přirozené fotky, máte smysl pro humor, protože za dobu focení už umím napodobit zhruba deset zvuků zvířátek a moje mimika už graduje na úroveň „Jim Carey“ v akci.  Ale vše má jediný účel, rozesmát ty Vaše malé rošťandy a rošťáky, aby na fotkách byly bezprostřední a fotky uděly radost nejen Vám, babičkám, dědečkům….ale také jednou jim.

Děkuji svým stálým zákazníkům za skvělou reklamu, a za šanci fotit nové a nové zákazniky. Mějte se krásně a třeba někdy „na viděnou“ 🙂

Krásný den Vám přeje Monika Uhlířová

 

Nejnovější příspěvky

  1. Slideshow Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slideshow